ROADS : Renault operational advanced driving simulator

Maailma võimsaim kõikehõlmav simulatsioonitööriist.
safety lab - Renault
Renault' sõidukite ohutuse pidev täiustamine
Liiklusohutuse pidev parandamine on osa Renault’ DNA-st. Seetõttu teeb Renault pidevalt uuendusi, keskendudes tõhusatele tehnoloogilistele lahendustele probleemide ennustamiseks, ennetamiseks ja lahendamiseks.

ROADS, Renault Group'i uus sõidusimulaator

Simulaator ROADS (Renault Operational Advanced Driving Simulator), mis on loodud ADAS-süsteemide ja autonoomse sõidu arendamiseks ja testimiseks, on ka suurepärane vahend ohutuse optimeerimiseks.

See simulaator võimaldab juhtida auto digitaalset kaksikut ja testida seda kõigis võimalikes olukordades, sealhulgas ka kõige ohtlikumates. See annab suurepärase täienduse aeganõudvatele ja kulukatele teekatsetustele.
MIS SEE ON?
Lab - Renault
simulatsiooni uus ajajärk
Revolutsiooniline sõidusimulaator ROADS avab kõikehõlmavas simulatsioonis uue ajastu. Täiendusena digitaalsele simulatsioonile ja traditsioonilisele testimisele võimaldab ROADS uurida juhtide käitumist ja reaktsioone juhiabisüsteemide ja pardatarkvara rolli suurenemisele, aga ka 2026. aastal plaanitava Software Defined Vehicle'iga seonduvat.
DIGITAALNE KAKSIK
digital twin
digitaalne kaksik: virtuaalne analoog, millega tegelikkust ennustada
Digitaalne kaksik on reaalse auto virtuaalne analoog. Seda saab kasutada sõidukäitumise simuleerimiseks mitmesugustes sõiduolukordades ja reaalsele sõidukile paigaldatavate juhiabisüsteemide kasutamise testimiseks. Seda revolutsioonilist tehnoloogiat kasutab ka ROADS.

ROADS on ideaalne tööriist sõiduki dünaamilise käitumise, juhiabisüsteemide ja kõigi juhi infosüsteemide testimiseks mis tahes reaalses olukorras ning kujutab endast suurt edusammu ohutusuuringutes.

vaata ka

Renault innovations
Renault' uuendused
safety score coach and guardian - Renault
Safety score, coach & guardian
time fighters - Renault and firefighters collaboration
time fighters - Renault' ja tuletõrjujate koostöö