safety by Renault

human first program

Renault' ohutus
human first program
ohutuse suurendamine kõigi liiklejate jaoks
Andmevahetus, turvatestid, reaalsete olukordade simulatsioon - Renault' eesmärk on vähendada õnnetuste arvu ja tagajärgi. 

Programm Human First Program töötati välja koos teadlaste, ekspertide ja tuletõrjujatega. Selle ainus ülesanne on parandada kõigi liiklejate igapäevast ohutust.
kuni 32
täiustatud juhiabisüsteemi
üle 60
ohutussüsteemi
üle 2000
kehtiva patendi ohutusvaldkonnas(1)
üle 5000
koolitatud tuletõrjuja(2)

(1) alates aastast 1969

(2) 17 riigis

Renault ja tuletõrje - uus ja erakordne koostöö

Renault' spetsialistid koolitasid välja 5000 tuletõrjujat 17 Euroopa, Aasia, Aafrika ja Ladina-Ameerika riigist, andes neile paremad teadmised uue põlvkonna autodest. Renault on ainus tootja, kes on kaasanud maantee päästemeeskonnad oma uute lahenduste väljatöötamise protsessi ning ühtlasi ka ainus, kes on oma inseneriosakonda tööle palganud tegevtuletõrjuja. Selle koostöö tulemusel on välja töötatud ja rakendatud QRescue Renault kõigile mudelitele (1), SD Switch (2) ja Fireman Access (3).

(1)aastast 2022 kõigi Renault' mudelite standardvarustuses

(2)kõigil elektriautodel

(3)täiselektrilistel E-Tech mudelitel ja pistikhübriididel

KOOLITUS
tuletõrjujate koolitus
Ainus tootja maailmas, kes on oma insenerimeeskonda kaasanud täiskohaga tuletõrje kolonelleitnandi ja teeb regulaarselt koostööd maantee päästeteenistustega – vaid mõne aastaga on Renault koolitanud välja 5000 tuletõrjujat 17 riigist! 2023. aastal on kavas uued koolitused Euroopas ja Ladina-Ameerikas.
QRESCUE RENAULT
Qrescue Renault: ajavõit päästeteenistusele
Auto esi- ja tagaklaasil olev QRescue Renault QR-kood võimaldab päästeteenistusel koheselt kahjustada saanud sõiduki tehnilistele andmetele ligi pääseda ja päästetöödega alustada.

 See pakub tuletõrjujatele kogu vajaliku info, et sekkuda tõhusalt ja ohutult. See võimaldab kokku hoida peaaegu 15 minutit väärtuslikku aega, et abistada ohvreid esimese tunni jooksul*. 
*avariijärgne kriitiline aeg
FIREMAN ACCESS
Fireman Access
Vaatamata sellele, et meie kõrgepingeakud on disainitud selliselt, et välised tegurid neid ei mõjutaks, on välisest allikast süttimise võimalus alati olemas. Tule levimisel aku suunas pakub uuenduslik Renault Fireman Access süsteem tuletõrjujatele võimaluse suunata veejuga voolikust otse akule. Sellele toimingule kuluv aeg on vähenenud mitmelt tunnilt viiele minutile!
SD SWITCH
SD Switch
Et vältida päästetööde ajal elektrilöögi ohtu tuletõrjujatele, võimaldab uuenduslik SD Switch aku hetkega kõrgepingesüsteemist välja lülitada.

ohutus, kaasaegsed autod

50 aasta jooksul on Renault aidanud kaasa liikluses hukkunute arvu 5-kordsele vähendamisele. Kõigi kasutajate ohutuse pidevaks tõstmiseks, loovad LAB (Avariide ja biomehaanika labor) eksperdid ja 600 inseneri ja tehnikut pidevalt uuendusi. Kokku on registreeritud üle 2000 patendi ja loodud hulgaliselt uuenduslikke lahendusi, nagu näiteks Fireman Access või SD Switch.

tuleviku mobiilsus ja ohutus

Renault' ohutuse tulevik
Renault' liiklusohutusealane poliitika tugineb 5 teljel: teadvuse tõstmine, ennetus, korrigeerimine, kaitse ja päästmine. Tutvustame pidevalt uuendusi, nagu Safety score, Safety coach ja Safety guardian, mis toovad endaga kaasa revolutsiooni liiklusohutuse vallas.

vaata ka

Renault human first
Renault human first