Renault' võrguteenused

Renault' võrguteenused

Sukeldu uusima põlvkonna openR link multimeediasüsteemiga uude võrguühendusega maailma. See intuitiivne ja kohandatav süsteem pakub tänu integreeritud Google'i* teenustele hulgaliselt funktsioone ja täiustatud ühenduvust.

* Google, Google Play, Android Auto, Google Maps on Google LLC registreeritud kaubamärgid.
ARENEV KOGEMUS
openR link, pidev areng
Multimeediasüsteem openR link koos integreeritud Google'i* teenustega tagab ligipääsu laiale valikule võrguteenustele. Kasuta pideva arendustöö eeliseid koos regulaarsete uuendustega, kasutades FOTA (firmware over the air) kaugvärskendustehnoloogiat. Renault Rafale laadib värskendused automaatselt alla ja kui need on aktiveerimiseks valmis, teavitab teid nende paigaldusest.
* Google, Google Play, Android Auto, Google Maps on Google LLC registreeritud kaubamärgid.
MY RENAULT
My Renault: Sinu Renault Rafale on alati su käeulatuses
Saad hallata oma autot ja sul on ligipääs paljudele teenustele:
  • videojuhendid, et õppida kõike oma Renault Rafale kohta
  • hoolduse aja broneerimine
  • tuvasta vaevata oma auto asukoht: nutitelefoni abil saad sisse lülitada helisignaali või distantsilt tuled põlema panna*.
* saadaval 5 aasta jooksul
ONLINE-HOOLDUS
online-hooldus
Kasuta veebipõhist hooldusteenust, et teada saada, millal oma autoga korralisse hooldusse pead minema. Loe teavitusi, kui sinu sõidukiga juhtunud vahejuhtum nõuab Renault' töökoja külastamist. Lisaks on Renault juurutanud osade kulumise ennustamise süsteemid, tänu millele saame osade seisukorrast teada anda ja vajadusel nende vahetust soovitada.