4Control advanced

4Control advanced

Renault Rafale
Nelikroolimissüsteem 4Control advanced parandab oluliselt juhitavust madalatel kiirustel ning paindlikkust ja dünaamikat keskmistel ja suurtel kiirustel. Koos mitmehoovalise tagavedrustusega tagab see sujuva, täpse ja ohutu sõidu: kurvid ja pöörded on alati kontrolli all.
dünaamilisus ja manööverdusvõime
dünaamilisus ja manööverdusvõime
Väikestel kiirustel ja manööverdamisel keerab 4Control advanced süsteem tagarattaid kuni 5° esiratastega vastassuunas, mis tagab linnaautoga võrreldava pöörderaadiuse. Kiirustel üle 50 km/h pööravad tagumised rattad kuni 1° esiratastega samas suunas, mis suurendab Renault Rafale stabiilsust kurvides.
manööverdamine ja parkimine
Linnas on Renault Rafale pöörderingi läbimõõt 10,4 m, mis on võrreldav tavalise linnaautoga. Parkimismanöövrite lihtsustamiseks pööravad tagumised rattad kuni 5°.
parem haarduvus
stabiilsus kurvides
Et parandada haarduvust teekattega kiirustel üle 50 km/h, keeravad kõik 4 ratast samas suunas. Esirattad pööravad kuni 35° ja tagarattad kuni 1°, et tagada kurvides suurem stabiilsus.
erakordne sõidunauding:
  • laia profiiliga rehvidest (245 mm) ja spetsiaalselt väljatöötatud vedrudest, amortisaatoritest ja stabilisaatorvarrastest
  • väljatöötatud elektroonilisest tagasilla juhtimissüsteemist Vehicle Motion Control, mis optimeerib kiirust kurvides ja parandab veojõudu ebatasasel ja kahjustatud teepindadel
  • täpsemate rooliseadetega, mis tagavad täpsuse kurvide läbimisel.
multi-sense
valikus on 4 režiimi, mille hulgast võid valida sobivaima, et kohandada Renault Rafale oma eelistustele vastavaks.
  • mootori reageering ja hääl
  • roolivõimendi võimsus
  • salongi valgustus
  • juhi ekraani konfiguratsioon
Multi-sense pakub isikupärastatud sõidukogemust.