kaitsemehhanismid ja ohutusfunktsioonid

Renault Rafale

täiustatud juhiabisüsteemid

32 täiustatud juhiabisüsteemi, mis on välja töötatud ohutussüsteemi human first program raames, muudavad sõitmise rahulikumaks ja ohutumaks.

juhiabisüsteemid


parkimisabisüsteemid


ohutust suurendavad süsteemid


reisijate ohutus

Renault Rafale kasutab programmi human first osana uusimaid lahendusi, et tagada igal hetkel kõrge ohutustase. Lahendused, mis toetavad, nõustavad ja kaitsevad...
SAFETY SCORE JA SAFETY COACH
safety score ja safety coach
Julgustame ohutumalt sõitma:
  • Süsteem Safety Score analüüsib reisi ajal kogutud andmeid sõidukiiruse, läbitud teekonna ja ohutu pikivahe kohta. Iga sõidu lõpus kuvab see sõiduskoori skaalal 0–100 ja pakub soovitusi sinu sõidustiili optimeerimiseks.
  • Süsteem Safety Coach aitab Safety Score'i kogutud andmete põhjal parandada sinu sõidustiili ja annab selleks soovitusi.
PIDURIABISÜSTEEM AVARII KORRAL
piduriabisüsteem avarii korral
Süsteem on loodud vältima või minimeerima kokkupõrke korral sekundaarseid kokkupõrkeid rakendades automaatselt pidureid, et aidata sõidukit peatada, kui juht ise uuesti auto üle kontrolli ei võta*.

* pidurdades või kiirendades
QRESCUE
Qrescue: ajakokkuhoid päästeteenistusele
Sõiduki esi- ja tagaklaasil paiknev QRescue Renault QR-kood võimaldab tuletõrjujatel koheselt pääseda kahjustatud sõiduki tehniliste andmete lehele, et päästetöid ohutult läbi viia. See võib säästa kuni 15 väärtuslikku minutit ohvrite aitamiseks kuldsel tunnil*.

*kuldne tund on õnnetusejärgne kriitiline aeg, mis on päästjate käsutuses vigastatute abistamisel, enne nende haiglasse toimetamist.