mugavus, ruumikus ja mõõtmed

mugavus, ruumikus ja mõõtmed

Renault Rafale
Renault Rafale interjööri kujundamisel on pööratud erilist tähelepanu detailidele ja materjalide kvaliteedile. Salongi ruumikus, varustus ja kõrge mugavuse tase teevad Renault Rafalest erakordse kupee-linnamaasturi.

salongi mugavus

Renault Rafale on kupee-linnamaastur, mis pakub erakordset mugavust tänu oma varustusele, tähelepanelikult läbimõeldud detailidele ja ruumikusele nii ees kui taga.
PÕLVERUUM
Rafale
põlveruum 32 cm
Renault Rafale teljevahe on 273 cm, mis tagab reisijatele optimaalse mugavuse. Tagaistmetel ulatub põlveruum 32 cm-ni, mis on üks parimaid näitajaid omas kategoorias ning 89 cm* pearuum võimaldab mugavalt reisida, võimaldades samal ajal säilitada kupee-linnamaasturi voolujoonelise silueti.

* sõltuvalt versioonist
TAGUMINE KÄETUGI INGENIUS®
Rafale
tagumine käetugi ingenius®
Tagaistmete käetugi ingenius® on spetsiaalselt välja töötatud multimeediaseadmete jaoks. Sellel on panipaigad tahvelarvutitele ja nutitelefonidele, kaks USB-C liidest ja kaks pööratavat hoidikut, mis on loodud digitaalsete seadmete mugavaks kasutamiseks ja veepudelite hoidmiseks.
SUUSALUUK
Rafale
suusaluuk
Tagaistmete seljatoes asuv luuk võimaldab transportida pikki esemeid (näiteks suuski) kogu auto pikkuses, pakiruumist esiistmeteni, ilma tagaistet kokku klappimata.
PAKIRUUMI MAHT
Rafale
pakiruumi maht
pakiruumi maht on 630 liitrit* ja seda saab tagaistmete seljatugede kokkuklappimisel suurendada kuni 1900 liitrini, mis võimaldab autot kasutada erinevateks otstarveteks, iga reisija vajadusi silmas pidades.

* pakiruumi maht 530 dm3 (VDA standard).

Liikumisvabadus, pikkus, laius, kõrgus
Kasuta ära Renault Rafale' ruumikuse eeliseid
SALONGI MAHUTAVUS
mootor E-Tech full hybrid   
minimaalne pakiruumi maht  630 l  
maksimaalne pakiruumi maht  1 900 l  
mahutavus koos pakiruumi põranda-aluse ruumiga   92 l
põlveruum tagaistmel  32 cm  
AUTO MÕÕTMED