võrguühendusega ja kaasahaarav kogemus

võrguühendusega ja kaasahaarav kogemus

Renault Scenic
connectivity - Renault Scenic E-tech 100% electric
võrguühendusega sõidukogemus
Scenic E-Tech 100% electric'us saad kogeda multimeediasüsteemi openR link sujuvat ühenduvust. Integreeritud Google1 koondab kokku kõik su lemmikrakendused ning pakub isikupärastatud ja intuitiivset sõidukogemust selliste funktsioonidega nagu Google Maps², Google Assistant² ja Google Play³.

Lisaks võimaldab FOTA (Firmware Over The Air) kaug-uuendussüsteem nautida sul uusi omadusi, rakendusi ja teenuseid ilma, et peaksid teenindusse sõitma.

Halda oma sõidukit nutitelefoni kaudu distantsilt My Renault rakenduse abil: jälgi oma Scenicu tellimust, tutvu selle funktsioonidega juhendite abil, planeeri laadimist ja palju muud.
¹ Google, Google Play, Google Maps, Waze ja teised kaubamärgid kuuluvad Google LLC-le.
² võrguteenused My Renault, Google Maps ja Google Assistant on saadaval 5 aasta jooksul alates auto tarnimisest.
³ Google Playst alla laaditavad rakendused nõuavad andmeside paketi olemasolu, kasutades ühendatud telefoni internetiühendust.

multimeediasüsteem openR link koos integreeritud Google'i teenustega

reaalajas navigatsioon
reaalajas navigatsioon
774 cm² kogupinnaga uue põlvkonna openR kasutajaliides pakub enneolematult täpset navigatsiooni. Elektriline teekonnaplaneerija võtab arvesse juhi eelistusi ja soovitab sobivaid marsruute vastavalt valitud laadimistüüpidele, leides optimaalseimad laadimispunktid.
See uuendab automaatselt andmeid vastavalt tegelikule energiakulule. Kui teekonnal ilmneb takistus (ummik, teetööd vms), planeerib süsteem marsruudi ümber.
hääljuhtimine
Customisation - Renault Scenic E-Tech 100% electric
hääljuhtimine
Google Assistant hääletuvastus võimaldab openR linki häälkäskluste abil juhtida. "Hei, Google! Näita lähedalasuvaid laadimisjaamu". Planeeri oma teekondi, reguleeri temperatuuri, vaheta sõidurežiimi - häälassistent on alati valmis sind kuulama. Hoia oma pilk teel kui valid muusikat, helistad, küsid infot või aktiveerid mõne sõiduki funktsiooni.

enam kui 50 rakendust


My Renault hoiab auto su puuteulatuses

Rakendus My Renault* sisaldab täiuslikku valikut teenuseid ja praktilisi eeliseid: jälgi reaalajas oma auto tellimust tellimisest tarneni, tutvu selle funktsioonidega juhendite abil, küsi nõu või abi otse Renault' nõunikelt.

* tasuta 5-ks aastaks

Harman-Kardoni® helisüsteem

sound experience - Harman Kardon - Renault Austral E-Tech full hybrid
kaasahaarav helikogemus
Naudi erakordset Hi-Fi heli, mida pakuvad spetsiaalselt välja töötatud Harman Kardoni® kõlarid. Tänu Renault’ poolt välja töötatud kookoniefekti tehnoloogiale on Renault Scenic E-Tech 100% electric'u salongis ideaalne heliisolatsioon, mis võimaldab sul täielikult oma lemmikmuusikat nautida.