mootor E-Tech 100% electric

mootor E-Tech 100% electric

Renault Scenic
Tänu spetsiaalsele platvormile ja uuenduslikele lahendustele ühendab Renault Scenic E-Tech 100% electric suurepäraselt sõidunaudingu, sõiduulatuse ja jõudluse.
Selle elektrimootor toodetakse Prantsusmaal, ilma haruldasi muldmetalle kasutamata. Et luua eurooplaste jaoks kõige keskkonnasõbralikum sõiduk, peaks ka selle tootmiskeskkond asuma Euroopas.
Ühendasime jõudluse ja keskkonnakaitse, et pakkuda sulle ülimat elektriauto sõidukogemust.
mootor E-Tech 100% electric 220 hj
saadaval ka 170 hj versioonina
energiakulu alates 16,8 kWh
/100 km*
kuni 625 km
sõiduulatus**
* long range versioonil (87 kWh), comfort range versioonil (60kWh) alates 16,3 kWh/100
** WLTP andmetel
4 põhjust, miks valida Renault Scenic E-Tech 100% electric
Renault Scenic E-tech 100% electric
Scenic E-Tech 100% electric'ut saab laadida kõikjal, kus vaja: vahelduvvooluga kuni 22 kW või alalisvooluga, kodusest pistikupesast või kiirlaadimisjaamast.
Renault Scenic E-tech 100% electric
625 km WLTP1 sõiduulatus võimaldab sul sõita rohkem, kui teiste elektriautodega.
Renault Scenic E-tech 100% electric
Saad auto müügisalongis valida laadimisjaama, mida oma koju paigaldada.
Renault Scenic E-tech 100% electric
Scenic E-Tech 100% electric võimaldab sul taasavastada sõidunaudingu tänu selgele ja täpsele juhitavusele, optimeeritud kaalujaotusele ja madalale raskuskeskmele, mis loovad selle dünaamilise iseloomu.
¹ homologeerimisprotseduur kombineeritud tsüklis (Worldwide Harmonised Light Vehicle Test Procedure).

sõitmine ilma kompromissideta

PLATVORM
Platform - Renault Scenic E-Tech 100% electric
elektriline platvorm
Renault Scenic E-Tech 100% electric'u moodulplatvorm CMF-EV tagab tänu oma tehnilistele uuendustele parema kaalujaotuse ja madalama raskuskeskme. Väiksem kaal kindlustab dünaamilise ja kiire reageeringuga sõidukogemuse.
SÕIDUNAUDING
Driving pleasure - Renault Scenic E-tech 100% electric
sõidunauding
Tänu 220 hj elektrimootorile tagab Scenic E-Tech 100% electric dünaamilise ja tundliku juhitavuse igal sõidul.
Täpne roolimine, maksimaalselt kere nelja nurka nihutatud rattad ning ka tugevdatud konstruktsioon tagavad manööverdusvõime ja suurepärase haarduvuse teekattega. Iga tee on kindlalt sinu kontrolli all.
SÕIDUMUGAVUS
Driving comfort - Renault Scenic E-tech 100% electric
sõidumugavus
Scenic E-Tech 100% electric'u pikendatud teljevahe ja laia rataste vahega platvorm tagab optimaalse stabiilsuse ja maksimaalse sõidumugavuse. Tänu siledale põrandale saavad reisijad nautida ruumikat salongi, aga ka suurepärast akustilist mugavust tänu Cocoon Effect lahendusele (Renault' patenteeritud tehnoloogia aku isoleerimiseks sõiduki salongist, et summutada vibratsiooni ja müra sõidu ajal).

teekonnale kohandatud sõiduulatus

JÕUDLUS
Electric performance - Renault Scenic E-tech 100% electric
elektriline jõudlus
Scenic E-Tech 100% electric suudab täislaetud akuga sõita maanteel kuni 370 km. See on võimalik tänu sõiduulatuse jaoks välja töötatud kontseptsioonile, ülitõhusale mootorile ja intelligentsele energiatarbimise juhtimisele.
ENERGIAT TAASTOOTEV PIDURDUS
Regenerative braking - Renault Scenic E-tech 100% electric
rekuperatiivpidurdus
Tänu energia taastootmise süsteemile laetakse Scenic E-Tech 100% electric'u akut aeglustusel ja piduripedaali vajutamisel. Neli rekuperatiivpidurduse taset, mida saab juhtida rooli all paiknevate labade abil, võimaldavad kohandada laadimisvõimsust vastavalt teeoludele või oma eelistustele ning suurendada tõhusalt elektrilist sõiduulatust.
TERMOREGULATSIOON
Heat pump - Renault Scenic E-Tech 100% electric
soojuspump
Auto standardvarustusse kuuluv soojuspump koos mootori ja aku energiatagastussüsteemiga aitab suurendada Scenic E-Tech 100% electric'u sõiduulatust ja tagab mugava keskkonna kõigile reisijatele, sõltumata ilmastikutingimustest. See on eriti oluline talvel.
SÕIDUULATUSE NÄIDIK
Driving range widget - Renault Scenic E-Tech 100% electric
tea oma sõiduulatust
Otse su ees armatuurlaual olev näidik toetab sind nii linnas kui ka maanteel sõites. See aitab sul jälgida sõiduulatust ja Scenicu aku laetuse taset.

mitmekülgsed laadimisvõimalused

LAADIMINE VAHELDUVVOOLU VÕRGUST
vahelduvvooluga laadimine
Tänu 22 kW laadijale saad Scenic E-Techi 100% electric'ut kõikjal vaevata laadida. Iga peatus annab võimaluse akut laadida: taasta kuni 50% sõiduulatust ligikaudu 2 tunniga1. Sihtpunkti kohalejõudmine pole kunagi olnud lihtsam.
1 sõltuvalt akust
LAADIMINE ALALISVOOLU VÕRGUST
DC charging - Renault Scenic E-Tech 100% electric
alalisvooluga laadimine
Renault Scenic E-Tech 100% electric sobib suurepäraselt pikkadeks sõitudeka, reisideks ja puhkuseks. Kõigi Euroopa laadimisvõrkudega ühilduv alalisvoolu kiirlaadimissüsteem võimaldab taastada kuni 2 -tunnise sõiduulatuse maanteel 30 minutiga*.
Long range aku tagab parema võimsuskõvera, mis on aja jooksul stabiilsem. Kiirlaadimine 15%lt 80%ni, taastades 57 kWh, võtab aega 37 minutit.

* 150 kW alalisvoolu kiirlaadimisjaam võimaldab laadida akut 2-tunniseks maanteesõiduks keskmise kiirusega 110 km/h.
LAADIMISTÖÖRIISTAD
elektriautoga reisimise optimeerimine
Kasuta elektriautoga reisimise jaoks mõeldud võrgufunktsioone: Scenic E-Tech 100% electric pakub aku eelsoojendust, et võimaldada kiiremat laadimist. Kui määrad oma teekonna Google Maps'is koos laadimisjaamade valikuga, kohandab sõiduk laadimisvõimsuse maksimeerimiseks automaatselt aku temperatuuri ja annab sulle nõu energia taastootmise sihttaseme kohta. See on ideaalne vahend talvistes tingimustes reisi optimeerimiseks.

akud: individuaalne valik

EELISED
Advantages - Renault Scenic E-Tech 100% electric
pakkumine igaks otstarbeks
Scenicu valikus on kaks veoaku versiooni:
- Long range aku mahutavusega 87 kWh, mis pakub 625 km sõiduulatust (WLTP standard). See sobib ideaalselt kõige erinevamateks sõitudeks ning eelkõige kuni 370 km läbimiseks maanteel (sõidu alguses täislaetud aku korral).
- Comfort range aku mahutavusega 60 kWh, mis on mõeldud igapäevasteks sõitudeks, tagades kuni 430 km sõiduulatuse (WLTP standard) ja vajadusel võimaluse sõita ka maanteel.
KOGEMUSED JA HOOLDUS
Expertise and reparability- Renault Scenic E-Tech 100% electric
hooldus ja vastupidavus
Spetsiaalselt CMF-EV platvormi jaoks loodud aku on konstrueeritud jätkusuutlikult*, et hõlbustada parandamist ja taaskasutust.
Renault' enam kui 10-aastane kogemus elektriautode tootmisel võimaldab meil maksimeerida aku kasutusaega ja anda sellele garantii 8 aastat või 160 000 km.

* aku koosneb 12 moodulist, millest igaüht saab eraldi vahetada rohkem kui 20 akude remondikeskuses Euroopas.
OHUTUS
ohutus, lihtsustatud sekkumine
Erinevad unikaalsed süsteemid tagavad aku kaitse ja lihtsustavad võimalikku sekkumist. Fireman Access suudab aku tulekahju kustutada vaid mõne minutiga.
SD Switch eraldab aku kõrgepinge elektrisüsteemist, tagades tuletõrjujate ohutuse.
TAASKASUTUS
Recyclability - Renault Scenic E-Tech 100% electric
taaskasutus ja ringlussevõtt
Sõiduki tööea lõppedes saab akut olenevalt selle seisukorrast taaskasutada energia salvestamiseks muul otstarbel või taaskasutada. Seetõttu võetakse enam kui 90% koobaltist, niklist ja liitiumist ringlusse suletud ahelas*, et toota uusi akusid.

* Üle 90% koobalti, nikli ja liitiumi ringlussevõttu teostavad The Future Is NEUTRAL (Renault Groupi ringmajandusele pühendunud tütarettevõte) ja selle partnerid ning see peaks toimima alates 2027. aastast.