Google Mapsiga integreeritud elektriauto teekonnaplaneerija

Google Mapsiga integreeritud teekonnaplaneerija

Renault Scenic
route planner - Renault Scenic E-Tech 100% electric
teekonnaplaneerija
Integreeritud Google Mapsiga1 Scenic E-Tech 100% electric koostab marsruudi, mis näitab laadimispunkte ja reisi ajal vajalikke peatusaegu vastavalt sinu eelistustele. Marsruuti uuendatakse automaatselt sõltuvalt sõiduki tegelikust energiatarbimisest. Kui teel on takistus, arvutatakse marsruut automaatselt ümber.
¹ Google, Android Auto, Google Maps, Waze ja teised kaubamärgid kuuluvad Google LLC-le.

lase end juhatada

PAINDLIKKUS
Real-time planner - Renault Scenic E-Tech 100% electric
reaalajas teekonnaplaneerija
Marsruuti uuendatakse pidevalt, et tagada parimad sõidutingimused ja näidata lähimaid laadimispunkte. Kui teel on takistus, pakutakse välja uus ajakohastatud marsruut koos uute laadimispunktidega. Erinevaid tegureid, nagu tuule tugevus ja aku temperatuur, töödeldakse reaalajas, et sõiduulatust ja saabumisaega täpsemalt hinnata.
ISIKUPÄRASTAMINE
Customisation - Renault Scenic E-Tech 100% electric
arvestades harjumuste ja eelistustega
Teekonna veelgi paremaks optimeerimiseks märgi laadimiskohaks näiteks oma kodu või töökoht: süsteem saab siis teada, kas jõuad sinna ilma, et peaksid teel olles laadima.
Samuti saad valida erinevate laadimisvõimaluste vahel, näiteks kasutada ainult kiirlaadimisjaamu. Ka oma eelistatud makseviisi saad eelnevalt täpsustada.
MUGAVUS
Google Maps - Renault Scenic E-Tech 100% electric
aktiivne kiiremate laadimispunktide valik
Tänu Google Mapsile on planeerija loodud su sõite, sõltumata nende iseloomust, võimalikult lihtsaks muutma. Sõidu ajal valib süsteem vastavalt sinu eelistustele eelnevalt välja kiireimad laadimispunktid koos võimalusega neid muuta, kui need sulle ei sobi.
Samuti saab muuta peatuste järjekorda ja osa neist välja vahetada, süsteem arvutab marsruudi reaalajas ümber.
LAADIMISKIIRUS
Preconditioning - Renault Scenic E-tech 100% electric
aku eelsoojendus
Eelsoojendus tagab akule laadimispunkti jõudes ideaalse temperatuuri, mis kindlustab optimaalse laadimise efektiivsuse ja vähendab laadimisaega.
Tänu Google Mapsile lülitub eelsoojendus automaatselt sisse, kui sisestad oma teekonna rakendusse.