ruumikus ja mõõtmed

ruumikus ja mõõtmed

Renault Scenic     
Oma ainulaadsete proportsioonidega tagab uus pereauto Renault Scenic E-Tech 100% electric kõikidele reisijatele kompromissitu mugavuse. See väljast kompaktne auto pakub kõigile reisijatele ruumikust, valgust, mugavust ja tehnoloogiaid. See lihtsalt on peredele loodud.

erakordselt palju ruumi kogu perele
Oma klassi kompaktseim pereauto võib samas olla ka kõige avaram ja ruumikam. Täiesti sileda põranda ja 2,78 m teljevahega elektriauto platvorm CMF-EV pakub optimaalset mugavust eriti tagaistmel, kus jalaruum põlvede kõrgusel on 27,8 cm ja istmepadjast laeni on kõrguseks 88 cm. Tervele perele on tagatud optimaalne mugavus reisimiseks.
PAKIRUUMI MAHUTAVUS
 generous boot capacity - Renault Scenic E-tech 100% electric
avar pakiruum
Pakiruumi suurust saab kohandada vastavalt su pere vajadustele või sellele, mis otstarbel parasjagu sõidukit kasutad. Scenic E-Tech 100% electric'u pakiruumi maht on 545 liitrit ning seda saab suurendada kuni 1670 liitrini, kui tagumise istepingi seljatugi alla klappida.
TAGUMINE KÄETUGI INGENIUS®
Ingenius armrest - Renault Scenic E-Tech 100% electric
Tagumine käetugi ingenius® - uus vaade mugavusele
Uuenduslik kokkuklapitav tagumine käetugi ingenius® on varustatud 2 USB-C liidesega ja panipaikadega nutitelefonidele, tahvelarvutitele või muudele digiseadmetele.
Kaks eemaldatavat ja reguleeritavat käetuge võimaldavad reisijatel mugavalt oma lemmiksisu vaadata ja joogitopse asetada. Käetugi annab juurdepääsu luugile, mis võimaldab autosse panna pikki esemeid, nagu näiteks suuski.
SALONGI PANIPAIGAD
Onboard storage - Renault Scenic E-Tech 100% electric
rohkelt ruumi asjade paigutamiseks
Kogu Renault Scenic E-Tech 100% electric'u salongis leidub hulgaliselt panipaiku, mille kogumaht on üle 38 liitri. Lisaks kindalaekale ja uksetaskutele on keskmises käetoes suur avatud ruum kahe topsihoidjaga, millest üks on reguleeritav.
Isiklike asjade jaoks on käetoe all täiendavad panipaigad ning suur ruum keskmise ekraani all võimaldab nutitelefoni induktiivset laadimist. Esiistmete seljatugedel on taskud ajakirjade või tahvelarvutite hoidmiseks.

auto mõõtmed
tutvu lähemalt Renault Scenic E-Tech 100% electric'u sise- ja välismõõtmetega