multimeediasüsteem openR link koos sisseehitatud Google'i teenustega

multimeediasüsteem openR link koos sisseehitatud Google'i teenustega

Renault Scenic 
Oma lemmikrakenduste installimise võimalusega pakub sisseehitatud Google'i kasutajaliides¹ ainulaadset, isikupärastatud ja intuitiivset sõidukogemust koos Google Mapsi², Google Assistanti² ja Google Play'ga³. Saadaval on kokku üle 50 interaktiivse ja areneva sisuga rakenduse, millest 11 on saadaval eranditult⁴ tänu koostööle Renault’ga.
Ev route planner - Renault Scenic E-Tech 100% electric
reaalajas navigatsioon
Uue põlvkonna openR kasutajaliides, mille ekraani kogupind on 774 cm2, tagab veelgi täpsema navigeerimise. Elektriautode teekonnaplaneerija võtab arvesse juhi eelistusi ja pakub välja valitud laadimistüüpidele kohandatud marsruudid, leides teekonnal optimaalseimad laadimispunktid. Teekonda uuendatakse automaatselt, arvestades tegelikku energiakulu. Takistuse tuvastamisel (ummik, teetööd jne), arvutatakse marsruut automaatselt ümber.
Voice control - Renault Scenic E-Tech 100% electric
häälkäsklused
OpenR link on häälkäsklustega juhitav tänu Google Assistant häältuvastusfunktsioonile ja käsule "Hey Google". Planeeri oma reise, reguleeri temperatuuri või muuda sõidurežiime - hääleassistent kuulab sind. Saad pilku teelt pööramata hõlpsalt muusikat valida, helistada, teavet küsida ja konkreetseid sõiduki funktsioone aktiveerida.
¹ Google, Android Auto, Google Maps, Waze ja teised kaubamärgid kuuluvad Google LLC-le.
² võrguteenused My Renault, Google Maps ja Google Assistant on saadaval 5 aasta jooksul alates auto tarnimisest.
³ Google Playst alla laaditavad rakendused nõuavad eraldi andmeside paketti, kasutades ühendatud telefoni internetiühendust.
⁴ sõltuvalt asukohariigist